Gadżety reklamowe

W pewnych sytuacjach potrzebna jest jednorazowa promocja. Najbardziej zdecydować się wtedy na tanie gadżety firmowe z nadrukiem. Do tego celu należy wybrać firmę, która tworzy w miarę dobre rzeczy za przystępną cenę. Niekiedy możliwy jest zakup i wykonanie nadruku przez tę samą firmę, niekiedy jednak taniej jest zrobić to osobno. Zakup czystych koszulek, długopisów czy kubków nie powinien aktualnie być zbyt wielkim dylematem - można bez trudu wybrać wręcz pasujące kolory i zdecydować się na męskie i damskie zestawy.

Tanie gadżety reklamowe z nadrukiem zwykle są jednym z elementów kampanii. Mimo że w takim przypadku zwykle nie patrzymy na jakość, to jednakże należy. Nie należy gdyż zapominać o tym, że będziemy kojarzeni z tym produktem, ponieważ zdobi je logo naszej firmy. Dlatego zadbajmy o cenę, ale także o co najmniej minimalną trwałość takiego gadżetu.

Tanie kubki reklamowe to jedna z bardziej popularnych sposobów reklamy. Sporo osób zbiera dosłownie tego rodzaju gadżety, dlatego polecam się postarać. Nadruk powinien być wyprodukowany fachowo - farba musi być bezpieczna dla zdrowia, a samo logo nie może zniknąć po pierwszym wstawieniu kubka do zmywarki. W ogromnej liczbie przypadków testuje się zasada: Im mniej, tym więcej i firmy decydują się na wykorzystanie dwóch, góra trzech barw. Należy zdecydować się też na negatyw - o ile logo jest niebieskie, można kupić kubki w tym kolorze, za to nazwę firmy dać niestandardowo na biało. To da się wykorzystać właściwie wyłącznie wtedy, kiedy kompletne logo jest w jednej barwie.

Zobacz: Odblaski reklamowe.